bellen

Contact

Uw wensen en eisen zijn altijd het uitgangspunt voor alles wat we doen. Elke fase in het productieproces toetsen wij daaraan. Het resultaat is een eindproduct dat ruimschoots voldoet aan zowel uw ideeën als onze hoge kwaliteitsnormen. Mooie woorden, maar natuurlijk heeft u liever keihard bewijs. Stel ons op de proef, wij weten zeker dat we u kunnen overtuigen van onze kwaliteiten. Bel ons voor het maken van een afspraak: 072 – 512 12 48.





    Bezoekadres MCA Metaalconstructie
    Industrieterrein Huiswaard-Overstad
    Pettemerstraat 17 – 23
    1823 CW Alkmaar

    Bezoekadres MCA Montage
    Aannemersweg
    Adrescode 6E
    Aannemerscentrum Tussenwijck
    Tata Steel IJmuiden

    T +31 (0)72 5121248
    F +31 (0)72 5114550
    info@mcalkmaar.nl
    sales@mcalkmaar.nl

    KvK Alkmaar 64901025
    BTW nr. NL 8558.94.052.B.01

    Directie
    Ron Schneider – r.schneider@mcalkmaar.nl
    Werner Nawijn –  w.nawijn@mcalkmaar.nl

    Verkoop
    Werner Nawijn – sales@mcalkmaar.nl

    Bedrijfsbureau
    Ger Boer – g.boer@mcalkmaar.nl
    Robert Kuijs – r.kuijs@mcalkmaar.nl
    Marco Buur –  marco@mcalkmaar.nl

    MCA Montage
    Piet Olgers – p.olgers@mcalkmaar.nl
    Enrico Pieters – e.pieters@mcalkmaar.nl

    Lascoördinatie
    Ger Boer – g.boer@mcalkmaar.nl

    Administratie
    Marjolein Klein – m.klein@mcalkmaar.nl